Пропоную чудові картки для ігор з ґудзиками. Ця гра чудово розвивають дрібну моторику і точність рухів, сенсорний розвиток. Мозаїка з ґудзиків розвиваюча гра для дітей. Ігри з ґудзиками корисні для розвитку дрібної моторики та уяви. Все що Вам потрібно це роздрукувати ці барвисті картинки для дітей. І підібрати ґудзики. Дитина має вільні покласти в кружечки ґудзики. Якщо ви не маєте можливості знайти різнокольорові гудзики відповідного розміру. Ви можете для цієї гри використовувати замість гудзиків - кружечки, вирізані з кольорового паперу.

Ігри з гудзиками чудово розвивають дрібну моторику і точність рухів, сенсорне розвиток, уяву. Пропонуємо Вам добірку ігор з гудзиками.

При грі з гудзиками не залишайте дитину без нагляду!

1. Поїзд з гудзиків. У кожного будинку напевно знайдеться коробочка з гудзиками , якщо у вас немає , але вона обов'язково знайдеться у бабусь. Вибираємо з них ґудзики однакового розміру і викладаємо з них доріжку. Кожний ґудзик у цій доріжці - це вагончик. Чим більше гудзиків збудовані у доріжці, тим довше поїзд. Але це не все, наш поїзд може рухатися. Для цього треба переставляти гудзики. Берете одну ґудзик від кінця поїзда і покладіть її в початок і так далі рухати поїзд. Так у Вас вийде ефект руху поїзда. А можна на великі гудзики - вагончики покласти маленькі гудзички, вони будуть виконувати роль пасажирів у Вашому поїзді.

2. Мозаїка з гудзиків Мозаїка з гудзиків - розвиваюча гра для дітей. Ігри з гудзиками корисні для розвитку дрібної моторики та уяви. Все що Вам потрібно - це зберегти і роздрукувати ці барвисті картинки для дітей ( при натисканні картинка збільшується). І підібрати гудзики. Дитина має вільні покласти кружечки гудзики по квітам. Для гри можна використовувати замість гудзиків - кружечки, вирізані з кольорового паперу, також можна використовувати кольорові магніти для дошок. Повірте Вашій дитині дуже сподобається ця "гра з гудзиками".

3. Сортуємо гудзики. Висипте перед дитиною гудзики, перебирайте їх разом з ним і не забувайте розповідати йому про колір , фактуру, розмір гудзиків. Порахуйте разом з малюком кількість дурочек. Виходячи з цього, сортуємо ґудзики за кольором, розміром, кількістю отворів, шукайте однакові. Можна зробити скарбничку для гудзиків з коробочки, зробивши в ній плоске отвір, нехай малюк складає у неї гудзики.

4. Масажна доріжка. Беремо шматок щільної тканини розміром близько 30см*100 см , пришиваємо до неї гудзики різного калібру. Ось і готовий масажний килимок. Можна деякі частини килимка зробити насипними , наповнивши їх горохом або квасолею

5. Розвиваємо увагу. Для цієї гри робимо з картону 2 картки розміром 15x15 см, можна 20x20 див. Разлиновываем їх у вигляді таблиці 3x3 (як для гри в хрестики-нулики). Так само потрібні парні гудзики. Ви берете одну картку і викладаєте 2-3 гудзики в комірки, нехай дитина запам'ятає їх розташування. Накрийте свою картку хусткою і попросіть малюка викласти гудзики таким же чином по пам'яті, але тільки у своїй картці.

6. Сенсорні картки для рахунку. До шматочках щільної тканини або картону пришийте гудзики. На перший - одну, на другий - два , третього-три і т. д. Дитина при цьому буде зіставляти цифри і кількість. Також ці картки у Вас вийдуть фактурними і будуть розвивати сенсорику малюка.

7. Картинки з гудзиків. З гудзиків можна викладати картинки : машинки , чоловічків, квіточки і т. д. ( для зручності можна гудзики приклеювати на двосторонній скотч).

 8. Будиночки. Намалюйте на аркуші або викладіть з рахункових паличок будиночки. У цих будиночках можна поселити гудзики. У першому - одну, у другому - дві і т. д. Можна будиночки зробити різних кольорів і селити в них гудзики по кольорах: червоному-червоні, в синьому -сині і т. д.

9. Розкладаємо гудзики в осередку. Візьміть порожню упаковку від цукерок і запропонуйте дитині розкласти великі гудзики в осередку. Можливо ускладнити гру, виділивши для кожного кольору гудзиків один ряд або запропонувавши викладати гудзики в певному порядку.

10. Застібання і розстібання гудзики. Для цієї гри можна зробити різні варіанти іграшок: Розвиваючий килимок або книжка дерево з пришитими до кроні гудзиками, на які можна пристібати яблука ( можна зробити інші варіації у вигляді паровозика і вагончиків , ялинки та іграшок тощо) .Ця гра розвиває моторику, допомагає вчити кольори і рахунок. Берете шматок матерії, до якої пришиваете один кінець шнура, а на іншому кінці шнура закріплюєте гудзик. Гра полягає в нанизуванні шматочків тканини на шнурок через гудзик. Розстібання і застібання ґудзиків на одязі.